Lekcje wideo
w Szkole Haftu
startują już jesienią!

Dzisiaj mam dla Ciebie kilka krótkich filmików, ale już niedługo pojawią się tutaj przykładowe lekcje z mojego programu nauki haftu. Ze mną rozpoczniesz swoją przygodę z haftem i poznasz wspaniałe techniki haftu artystycznego, których nauczę Cię krok po kroku,
na poważnie i z miłością.

Obejrzyj poradnik wideo krok po kroku "Haftowany prezent w 3 wieczory":

Pobierz poradnik ze zdjęciami i stwórz własny haft:

Zobacz również inne wideo:

Uczę haftu na trzech poziomach:

Nauka haftu od podstaw

Jeżeli interesuje Cię haft, ale nigdy tego nie robiłaś, albo było to dawno temu – nauka od podstaw będzie idealna dla Ciebie. Powoli i cierpliwie przeprowadzę Cię przez proste, acz piękne techniki, i pokażę Ci wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia przygody z haftem.

Nauka nowych technik haftu

Jeżeli umiesz już haftować, ale lubisz eksperymentować z nowościami, z radością pokażę Ci techniki, które wyniosą Twoją twórczość na wyższy poziom i zdradzę Ci tajniki, których nauczyłam się od swojej mistrzyni, oraz przez 30 lat prowadzenia własnej pracowni haftu.

Nauka profesjonalna - haft złoty, wypukły i bajorkiem

Jeżeli zajmujesz się haftem od lat, robisz to półprofesjonalnie lub całkowicie zawodowo, jestem w stanie pomóc Ci zdobyć umiejętności, dzięki którym oczarujesz swoich klientów i będziesz w stanie zwiększyć swoje dochody oraz renomę.

Zostaw mi kontakt do siebie,
a poinformuję Cię o zapisach na lekcje haftu.