Poniżej zestawiłam najczęściej pojawiające się pytania odnośnie Szkoły Haftu. Przejrzyj je, a jeśli nie ma tam odpowiedzi na Twoje pytanie, zadaj mi je poprzez formularz na dole strony – odpowiem na każde pytanie.

Jak najbardziej TAK! W Szkole Haftu uczę haftować na trzech poziomach. Poziom pierwszy to nauka od samych podstaw, krok po kroku. Wystarczą dobre chęci i odrobina determinacji 🙂

Absolutnie nic! Wszystkie materiały i akcesoria przyślę Ci kurierem, w cenie kursu.

U Ciebie w domu, przed Twoim monitorem 🙂 Kurs będzie udostępniony w całości w internecie w postaci lekcji wideo oraz dodatkowych materiałów do przeczytania.

Kurs zaczyna się wtedy, kiedy wykupisz do niego dostęp. Trwa 15 tygodni. Otrzymasz dostęp nagrań video, materiałów i tajnej grupy. Możesz go jednak przejść szybciej… lub wolniej.

W zależności od Twojego wyboru, otrzymujesz roczny lub dożywotni dostęp do tego kursu. Kurs będzie aktualizowany, a Ty będziesz mieć dostęp do jego najświeższej odsłony, przez rok albo bezterminowo, w zależności jaką opcję wybierzesz.

Tydzień po tygodniu będę udostępniać Ci kolejne moduły kursu, składające się z kilku-kilkunastu lekcji. Co tydzień będę zadawać Ci prace domowe, aby Twoje umiejętności systematycznie rosły.

Byłoby dobrze 🙂 Ale absolutnie NIE jest to konieczne – jeżeli z dowolnego powodu chcesz przechodzić kurs w wolniejszym tempie, masz do tego pełne prawo. Zawartość lekcji w każdym tygodniu będzie taka, by można było je przerobić poświęcając 2-3 godziny tygodniowo. Z doświadczenia wiem, że najlepiej zachować systematyczność i każdego dnia poświęcić chociaż kwadrans na utrwalenie umiejętności, wtedy nauka naprawdę idzie gładko 🙂

Ależ oczywiście że nie! Haft jest wspaniałą przygodą w wieku 17, 47, a nawet 77 lat. Szkoła Haftu nie ma żadnych ograniczeń wiekowych.

Oczywiście że tak! Dla zaawansowanych hafciarek mam w zanadrzu dużo wyzwań – haft cieniowany, malarski, bajorek, haft złoty wypukły i wiele innych! Kursy na poziomie zaawansowanym będą uruchamiane od drugiej połowy 2020 roku.

Poinformuję o zapisach wszystkie osoby, które będą na mojej liście mailowej. Jeżeli chcesz się zapisać, przejdź na stronę https://szkolahaftu.pl/powiadom-o-kolejnej-edycji/ i zapisz się na listę oczekujących na kurs.

Jak najbardziej. Po zakupie masz 30 dni na zwrot. Nieważne z jakiego powodu.

W Szkole Haftu uczysz się pod moim doświadczonym okiem, w towarzystwie osób z podobną wrażliwością. Masz możliwość porównania swoich prac domowych z innymi uczennicami a raz na 2 tygodnie spotykamy się grupowo na spotkaniach wideo, na których omawiamy postępy, a ja odpowiadam na wszystkie dodatkowe pytania. Poza tym, dostajesz dostęp do tajnej grupy, która stanowi wspaniałe miejsce wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia uczennic.

Tak. Dla absolwentek kursu internetowego przewiduję dwudniowe spotkania raz w roku.

Wpisz pytanie w formularz poniżej, a odpowiem najszybciej jak będę mogła.

Nie znalazłaś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Wpisz je tutaj!