Wzory haftów regionalnych - Regionalny Czwartek

Poznaj hafciarskie tradycje różnych regionów Polski i wyhaftuj swój piękny, regionalny wzór!

Wszystkie wzory dostępne są do nabycia w formie plików PDF do samodzielnego wydrukowania.
Możesz nabyć je osobno, parami lub w seriach w korzystniejszej cenie.

Wszystkie wzory dostępne są do nabycia w formie plików PDF do samodzielnego wydrukowania. Większość regionów ma 2 wzory: pierwszy, udostępniany wcześniej w ramach Regionalnego Czwartku i drugi, publikowany w serii wakacyjnej. Możesz nabyć je osobno, parami lub w seriach w korzystniejszej cenie.

W jaki sposób otrzymam wzór?

Link do pobrania wzoru wyświetli się od razu po zaksięgowaniu wpłaty. Aby pobrać wzór, kliknij przycisk „Pobierz kupiony produkt”.

Ponadto, przy pierwszym zakupie automatycznie utworzymy dla Ciebie konto na platformie Easycart, na której będziesz mieć dostęp do wszystkich zakupionych wzorów. Dostęp do konta otrzymasz w mailu po pierwszym zakupie.

Materiały dodatkowe w PDF

Oprócz lekcji wideo, w kursie znajdziesz dodatkowe materiały w formie plików pdf, dzięki którym z łatwością przeniesiesz wzór na tkaninę, a także wykonasz snutkę dokładnie tak, jak widzisz to w lekcjach.

Oprócz materiałów dotyczącego wzoru z lekcji, otrzymasz również  dodatkowy projekt – snutkową gwiazdkę.

Publikacja o snutce w formie ebooka do pobrania już teraz

Zanim dołączysz do kursu, serdecznie zachęcamy Cię do przeczytania publikacji Magdaleny o snutce golińskiej

Aby pobrać publikację na temat snutki w formie ebooka, kliknij w przycisk poniżej.

Jeśli lektura zainspiruje Cię do wykonywania podobnych haftów i zapragniesz tworzyć równie piękne snutki, to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w kursie 🙂

Nie wiesz czy aby na pewno ten kurs jest dla Ciebie?

Niczym nie ryzykujesz

Dołączając do kursu, otrzymujesz od nas gwarancję satysfakcji. Kurs Haftu Nasnuwanego zawiera bardzo dużo wartości, być może nawet więcej niż możesz sobie wyobrazić 🙂

Jeżeli jednak z jakiegokolwiek powodu, po dołączeniu do Kursu stwierdzisz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań, wystarczy że napiszesz maila na adres Szkoły Haftu, a zwrócimy Ci całą kwotę wydaną na szkolenie.

Masz na to całe 30 dni od dołączenia do Kursu.

Masz pytania? Skontaktuj się z Krystyną

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, nie wahaj się aby napisać maila z pytaniem na adres krystyna@szkolahaftu.pl

 
UWAGA!

Poniżej zestawiłam najczęściej zadawane pytania – przeczytaj je najpierw, bo być może uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie od razu.
Najczęściej zadawane pytania:

Czy Kurs zawiera zestaw akcesoriów?

Nie. Kurs Haftu Nasnuwanego sprzedawany jest bez dodatkowych akcesoriów. Do wykonania snutki potrzebne są 3 rodzaje nici: Atłasek 30, Muza 20 i Cotto 20 oraz kawałek płótna bawełnianego o gramaturze 120. W kursie (Lekcja 2: Materiały i narzędzia) zamieszczona jest krótka lista zakupów z podanymi sugerowanymi źródłami nabycia akcesoriów. Jeżeli już haftujesz, bardzo możliwe, że większość potrzebnych akcesoriów już posiadasz 🙂

Czy dostanę fakturę?

Tak, wystawiamy faktury za kurs ze stawką VAT 23% – zarówno dla firm jak i osób fizycznych.
Aby otrzymać fakturę na firmę, należy w formularzu zamówienia wybrać „zamawiam jako firma/organizacja”.

Czy można płacić w ratach?

W przypadku Kursu Haftu Nasnuwanego nie ma możliwości płatności ratalnej.

Czy dostanę wszystkie filmy od razu po zakupie?

Tak, po rozpoczęciu Kursu otrzymasz dostęp do wszystkich lekcji i materiałów dodatkowych w PDF. Pozostają one do Twojej dyspozycji i możesz do każdej z nich wracać i odtwarzać je kiedy tylko będziesz mieć ochotę.

Jaki jest termin rozpoczęcia i zakończenia kursu?

Kurs jest w formie lekcji wideo, udostępnionych online na dedykowanej platformie, do której dostęp masz od momentu dołączenia do kursu. Moment rozpoczęcia i ukończenia kursu ustalasz we własnym zakresie, w zależności od Twoich indywidualnych możliwości czasowych. Z doświadczenia wiemy, że zrealizowanie projektu serduszka, które jest przedstawione w kursie, to kilka wieczorów spędzonych ze snutką. Chcę podkreślić, że tempo przechodzenia lekcji możesz w pełni dostosować do siebie, ponieważ dostęp do lekcji wideo jest bezterminowy. Możesz nawet dołączyć do kursu teraz, a rozpocząć jego przechodzenie nawet za kilka miesięcy – decyzja należy do Ciebie 🙂

Nie wiem, czy poziom nauki w kursie będzie dla mnie odpowiedni. Co mam zrobić?

Kurs jest przede wszystkim dedykowany osobom, które mają na swoim koncie pierwszy kontakt z nitką i igłą. Jednak myślę, że ambitna osoba, która nie miała wcześniej do czynienia z haftem, ale wykonuje inne formy artystyczne, też sobie poradzi. Dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia ze ściegami używanymi w snutce, pomocne będą lekcje wprowadzające z modułu wstępnego. Jeśli chcesz się skonsultować przed dołączeniem do kursu, napisz proszę wiadomość na krystyna@szkolahaftu.pl.

Skąd mogę wiedzieć czy taki haft jest dla mnie?

Zanim dołączysz do kursu, możesz przeczytać publikację Magdaleny o snutce golińskiej. Publikację w formie ebooka możesz pobrać, klikając przycisk poniżej. Jeśli uznasz, że snutka to jest coś dla Ciebie, będzie nam bardzo miło, jeśli dołączysz do Kursu 🙂

Mieszkam poza Polską. Czy mogę kupić ten kurs?

TAK. Dla uczennic i uczniów spoza Polski oferujemy możliwość płatności kartą.  Jeżeli mieszkasz za granicą i nie masz możliwości płatności kartą, skontaktuj się mailowo na: krystyna@szkolahaftu.pl

Czemu by nie nauczyć się tego na YouTube, za darmo?

Na YouTube jest obecnie kilka filmów poruszających tematykę haftu nasnuwanego. Niestety żaden z nich nie przedstawia całego procesu powstawania snutki, od przeniesienia wzoru na tkaninę, po gotowy haft. Dlatego właśnie stworzyłyśmy ten kurs, z którego możesz nauczyć się wykonywać snutkę krok po kroku, od początku do końca.

Co, jeśli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz proszę na adres e-mail: krystyna@szkolahaftu.pl

KURS HAFTU NASNUWANEGO

149
99 zł
  • Nieograniczony w czasie dostęp do wszystkich lekcji wideo
  • Materiały dodatkowe w formie PDF
  • Dostęp do wszystkich przyszłych aktualizacji Kursu
  • Kurs polecany dla osób początkujących i średnio-zaawansowanych
premiera

Zapisy do kursu ruszają jesienią.

Specjalna, premierowa cena kursu: 99 zł – tylko do 15 lipca!

Od 25 do 31 marca możesz dołączyć do Programu Nauki Haftu Barwnego w pakiecie z Kursem Podstaw Haftu Ręcznego. Aby przejść na stronę Kursu Podstaw Haftu Ręcznego, kliknij w przycisk poniżej

Wzory haftów regionalnych - Regionalny Czwartek

Poznaj hafciarskie tradycje różnych regionów Polski i wyhaftuj swój piękny, regionalny wzór!

W Szkole Haftu podchodzimy z szacunkiem do wielowiekowej tradycji twórczości ludowej, a promowanie regionalnych haftów traktujemy jako element naszej misji.

Dlatego w ramach Regionalnego Czwartku, co dwa tygodnie w czwartek publikujemy na naszym instagramowym profilu garść informacji na temat wybranego haftu regionalnego.

Oprócz informacji o hafcie, możesz uzyskać również wzór do wyhaftowania w formie pdf do wydruku, w zamian za udostępnienie informacji o Regionalnym Czwartku na swoim profilu.

Wzór z aktualnego Regionalnego Czwartku możesz uzyskać bezpłatnie za udostępnienie posta, natomiast wszystkie archiwalne wzory są do nabycia poniżej, za niewielką kwotę, którą przeznaczamy na dalszy rozwój serii Regionalnych Czwartków i przygotowanie kolejnych wartościowych materiałów o haftach regionalnych.