Wzornik Haftów – Hafty Śląskie (pdf do pobrania)

Na naszym szkolnym blogu mamy przyjemność udostępnić Wam publikację Piotra Szafrańskiego “Wzornik Haftów – Hafty Śląskie”. Publikacja w formie elektronicznej jest do pobrania całkowicie za darmo. Poniżej kilka słów od Autora:

“Od pewnego czasu bardzo mocno zaangażowałem się w promocję haftów które są najbliższe mojemu sercu, mianowicie haftów Górnośląskich. W roku 2023 otrzymałem stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na działania związane z haftami. Haftami śląskimi powiatu opolskiego, efektem mojej pracy jest wzornik z którego możecie korzystać w formie PDF. Życzę wielu udanych prac oraz inspiracji Haftami Śląskimi.”
– Piotr Szafrański
Autor wzornika

Kliknij tutaj aby pobrać wzornik

Ten post ma jeden komentarz

  1. Ewa

    Bardzo dziękuję za możliwość pobrania wzornika ,na pewno niektóre wykorzystam w moich pracach z haftem,serdecznie pozdrawiam Pana Piotra Szafrańskiego i oczywiście Szkołę Haftu i Panią Krysię i Mateusza.

Dodaj komentarz

Chcesz być na bieżąco z blogiem,
a także otrzymywać inspiracje ze świata haftu na Twoją skrzynkę mailową?
Zapisz się na newsletter Szkoły Haftu:

Dołączając do newslettera, zapisujesz się do listy mailowej Szkoły Haftu. Od czasu do czasu będę wysyłać Ci wartościowe informacje ze świata haftu. Możesz wypisać się w każdej chwili.